Arne Jones E1299

SOFFBORD, Torbjörn Afdal, Haug Snekkeri, Bruksbo, 1970-tal.

Jakaranda. Skiva av röktonat glas. Hyllplan med vit skiva. L 140. B 83. H 48.

Repor. Slitage. Skiva med mindre nagg.

Utropspris
3 000 SEK