Smycken
300354

BROSCH samt HALSBAND, sterlingsilver, N.E. From, Danmark. 1900-talets senare hälft. Vikt 40 g.

Halsband, l 40, brosch, diam 3,5.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

212. Lennart Nilsson, "Birgit Nilsson, Kungliga Operan, 1966".
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK