KAFFEKOPPAR, 9+6 st, porslin, Kuznetsov Dulevo, Ryssland.

Stämpeln från tiden 1892-1917.
Floraldekor på blå resp. rosa botten.

6 koppar med spricka, nagg, slitage, lagningar.

Utropspris
200 EUR