300888

ARMBAND, sterling silver samt guldtrådar, Links, London, 2000-tal. Vikt ca 24g.

Stavar i sterling silver i hopbundan av guld- samt svart tråd. L ca 14-24.

Bruksslitage, ställvis kraftigt.

Utropspris
1 500 SEK