BORDSPENDYL, omkr 1900.

BORDSPENDYL, omkr 1900.

Bemålad och bronserad metall. Krönande man. H 58. Nyckel finns.

Smärre skador och borrade hål, slitage. Pendel medföljer. Funktion ej kontrollerad.

Utropspris
1 500 SEK