DAMFICKUR, 14k guld, en boett, 1900-talets början. Tot vikt 17,4g.

Cylindergång, vit urtavla med arabiska siffror, diam 2,8. Klockedja bla pansarlänk, double, l ca140 samt origianletui medföljer.

Slitage. Gravyr. Ej funktionstestad. Klockedja med mindre skador, reglage skadat. Etui med skador.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

57. Eero Saarinen, matbord, "Tulip", Knoll.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK