Björk. Övre låda med fällbar front, bakomliggande lådinredning. Tre underliggande lådor. Lådor flankerade av runda kolonner. L 112, B 53, H 110. Nyckel finns.
Fläckar. Sprickor. Fanérlagningar och skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.