Även Ralph Nykvist och Anders Petersen "Karnevalen i Venedig", Förlag Kalejdoskop. Albert Watson Nick Knight "Photographs of Nick Knight", Schrimer/Mosel, 1990-tal.
Slitage. Gulnad. Smuts/Fläckar. Rispor. Ej genomgångna.