SERVERINGSVAGN, Italien. 1950-tal.

Mässing och svartlackat stål, skivor av laminat. Ställning för 3 flaskor. På hjul, märkta MB eller MR. H 77, L 62, B 41.

Slitage. Något instabil.

Utropspris
1 500 SEK