Smycken
301399

GARNITYR, 4 delar, sterlingsilver, David-Andersen, Norge 1950-tal.

Förgyllda med vinröd emalj i form av blad, collier, armlänk, öron-clips. Collier längd 39, armband längd 18.

Utropspris
2 000 SEK