KANDELABRAR, 1 par, brons, senempire, 1800-tal.

För 4 ljus. Fot och ljusarmar med dekor av akantusblad. Delvis patinerade. H 55.

Delvis omarbetade. Repor. Slagmärken. Olikformade ljuspipor.

Utropspris
7 000 SEK