YTTERBELYSNING, koppar och metall, tidigt 2000-tal

Väggfäste i metall, svartmålad. Lykthuset i koppar. H 78.

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK