STAR WARS FIGURER, 25 ST samt 2 st andra figurer, plast, 1970-80 -tal. ARMBANDSUR, Star Wars Darth Vader.

Star Wars figurer ur: A new hope, Empire strikes back, Return of the jedi och Power of the force serierna. Figurer föreställande: Han Hoth, General Madine, Ree-Yees, Nikto, Rebel Soldier, Chief Chirpa, Admiral Ackbar, Teebo, Prune Face, Emperor Palpatine, Klaatu, Bespin Guard, Rebel Commander, Han Solo Bespin, Luke Jedi, Snowtrooper, At-St Driver, Biker Scout, Imperial Dignitary, Stormtrooper, Han Solo(big head), Hammerhead, Tusken Raider, Logray, Squid Head. stämplade 1977, 1978, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, L.F.L. Hong Kong eller Taiwan. H. 9-10,5. Klockan märkt TM & copyright Lucasfilm Ltd. Tre medföljande figurer från annan leksakslinje medföljer.

Bruksslitage. Flera figurer saknar vapen.

Utropspris
200 EUR