BORD, Italien, 1900-tal.

BORD, Italien, 1900-tal.

Fanerat med bl a rot, plommon m m. Oktogonal skiva på tredelad balusterfot. Rik intarsiadekor. Diam 83, h 68.

Slitage, smärre fanérskador.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

110. Jaeger-LeCoultre, Atmos, Feuille d'or, Sky Map, ca 1970.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
13 000 SEK