SATSBORD, 1 par, totalt 6 delar, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Fanerade med mahogny. Kannelerade ben samt pärlkant. L 60. B 43. H 61.

Fanerskador samt fläckade skivor. 1 bord med löst ben. Slagmärken.

Utropspris
1 000 SEK