SKÅL PÅ FOT, silver, K Andersson, Stockholm, 1921, vikt 610 g.

Punsad med reliefdekor på kant samt dekor av pärlstav på liv. H 16.

Bruksslitage, repor och bucklor. Instabil.

Utropspris
3 000 SEK