BESTICKSERVISDELAR, silver, 23 delar, bla CG Hallberg, 1800/1900-tal. Tot. Vikt. ca 985 g.

23 delar silver bestick, bland annat, 8 matskedar, 5 bordsgafflar, 1 såssked.

Slitage. Repor. Fläckar.

Utropspris
5 000 SEK