SKÅL på FOT samt VASER, 2 st, glas, Simon Gate, hyttarbete, Orrefors, 1900-talets första hälft.

Skål på fot signerad GU 109, diam 32. Vaser sign Of GU 385/18 samt 385/19, h 7-10.

Slitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK