Smycken
302677

SMYCKEN, 12 st, brons, Kalevala Koru, samt HÄNGE och BROSCH, Finland. 1900-tal.

Hängen 6 st.
Manschettknappar och slipsnål
Broscher 3 st.
Ringar 2 st.
Armring

Bruksslitage.

Utropspris
150 EUR