Carl Ferdinand Hernlund

(Sverige, 1837-1902)
Carl Ferdinand Hernlund
(Sverige, 1837-1902)

CARL FERDINAND HERNLUND, olja på duk, sign.

Pojke vid strand. 44 x 74.

Krackelyrer, fläckar, färgbortfall.

Utropspris
5 000 SEK