BORDSLAMPOR, ett par, glas samt mässing, troligen Italien 1900-talets mitt, inköpta på Svenskt Tenn.

Balusterformade i vitglas massa med mässing sockel samt montering. Tot h ca 52,5.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK