VITRINSKÅP, England, 1800-/1900-tal.

Fanerat med mahogny. Intarsiadekor av girlander. 2 glasade dörrar med bakomliggande hyllplan samt glasad mellandel. L 106. B 36. H 168. Nyckel finns.

Smärre repor. Smärre fanerskador.

Utropspris
4 000 SEK