CHIFFONJE, 1800-tal.

CHIFFONJE, 1800-tal.

Björk. Skrivklaff med bakomliggande lådor och luckor. En låda upptill. Tre lådor nedtill. L 110, b 46, h 134. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Kompletteringar. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK