Smycken
303323

RING, 18k guld med grön sten. Vikt tot 12 g.

St 17/53. Bygelformad skena, stenen delvis fasetterad samt snurrbar.

Smärre bruksslitage. Sten med

Inköpt på Island på 1990-talet.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

55. Tudor, Oyster, Prince, Date-Day, ca 1983.
Utropspris
22 000 - 32 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK