SERVIS, 141 delar, flintgods, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

1 Soppterrin, 2 såsbåtar med 1 fat, 3 karotter, 19 assietter, 12 kaffekoppar med fat samt 1 medföljade, 11 tekoppar med fat samt 1 medföjande fat, 10 uppläggningsfat, 33 mattallrikar, 19 djupatallrikar, 19 assietter.

Slitage, repor, nagg.

Utropspris
6 000 SEK