KUNGLIG AUTOGRAF, Konung Karl XIV Johan av Sverige-Norge, dat 1841

Johan Reinhold Wallerströms rättegångsprotokoll engenhändigt undertecknat av Konung Karl XIV Johan av Sverige-Norge daterad 7:e April 1841. 35x21.

Slitage, veck, bortfallna delar.

Utropspris
1 800 SEK