EMALJSKYLT, Alcro Bell Satin, 1950-tal.

"Måla modernt rolla med Alcro Bell Satin". 90 x 64.

Kanter med smärre emaljskador. Ställvis repor och slitage.

Proveniens

Klintefärg, gamla färgaffären i Klintehamn.

Utropspris
2 000 SEK