KUNGLIGT BREV

Kronprins Oscar av Sverige, dat 1836.

Brev ställt till Baron Fleming: "Jag glömde att säga i morse att middagen för Danska och Preussiska ministern blir imorgon med inalles 10 a 12 främmande.
Vänskapligt
O
detta är skrivet den 13 april 1836"

Avskrift på tyska medföljer.

Konditionsrapport

Slitage, skada med hål, veck, fläckar.

Proveniens
Baron Fleming.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss