Madeleine Pyk – en samling F769

ETT PARTI LEKSAKER, 7 ST, plåt, 1900-talets mitt.

Groda: Patent Gebrauchmuster angemeldet SG Made in Germany US Zone, L. 9. Fisk: Made in Germany US Zone L. 13,5. Fågelunge, Made in China 264 MS 029, L. 8,5. Tuppen: "B" L: 8,5. Kyckling: Trade mark Modern Toys, Made in Japan. L. 6,5. Cirkuselefant: H. 20 cm. Man med slipmaskin, Made in West Germany, L 15,5.

Ej funktionstestade, skador, slitage.

Utropspris
100 EUR