Karl Theodor Boehme

(Tyskland, 1866-1939)
Karl Theodor Boehme
(Tyskland, 1866-1939)

KARL THEODOR BOEHME, olja på duk, sign o dat Rügen 20/9 1919.

Segelbåt på strand. 54x42.

Sedvanligt slitage, fläckar, uppfordrad på pannå.

Utropspris
12 000 SEK