KRYDDSET, 4 delar, silver, bla Adie Brothers, Birmingham, England, 1951-52.

Bricka, L 16. 2 saltkar med tillhörande skedar, en med lock, blått glas. Sockerruska. Svenska importstämplar.

Slitage. Anlöpningar. Bucklor. Repo.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

94. Mats Theselius, skrivbordsstol, "Sheriff", Källemo, Värnamo efter 2004.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK