GLASSERVIS, 84 delar, slipad kristall, "Yrjö" Riihimäen Lasi. Finland 1900-tal.

12 Cocktail, k 10.
12 vittvinsglas, h 13.
11 rödvinsglas, h 13,5.
12 snapsglas, h 13.
10 champagneglas, h 17,5.
9 vattenglas, k 9,5.
9 ölglas, h 12,5.
9 likörglas, h 10,5.

Enstaka kantnagg, smärre bruksslitage.

Utropspris
300 EUR