HERRARMBANDSUR, 18k guld, Certina, "Jubileumsur", 2000-tal.

Analog, safirglas, guldfärgad urtavla med datium, timmar och minuter. Diam ca 3. Originalarmband i svart präglat läder, l 25.

Gravyr, smärre bruksslitage, ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

37. Heuer, Autavia, kronograf, ca 1972.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK