KARAFF samt GLAS, 15 st, Vicke Lindstrand, graverad Kosta samt numrerad, 1900-talets andra hälft.

Karaff i gulfärgat glas med 7 glas i gult samt 7 glas i blått. H 22,5-7.

Slitage. Repa. Tillverkningsdefekt. Nagg. Skada.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

86. Patek Philippe, Ellipse, ca 1997.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK