BORDSSPEGEL, metall och spegelglas, jugend, K. Geldmacher, München, Tyskland, tidigt 1900-tal.

Sexkantig ram med nitar samt stöd i metall med organisk dekor. H ca 34. L ca 44.

Slitage. Spricka. Något rostig. Nagg. Fläck.

Utropspris
3 000 SEK