SEKRETÄR, 1950/60-tal.

SEKRETÄR, 1950/60-tal.

Teak, inläggningar, rak form, front med två lådor och skrivklaff, mässingsbeslag, inredning med lådor, fack och hyllor. L 80 b 36 h 123. Nyckel finns.

Bruksslitage. Fläckar på ben. Smärre avslag. Repor. Samtliga lådor kärvar.

Utropspris
2 500 SEK