MATSKEDAR, 6 st samt FÖRLÄGGARE, silver, 1800-1900-tal. Tot. vikt. ca 644 g.

Skedar, Moskva 1908-1926, l 20,5.
Förläggare, St Petersburg 1800-tal, l 34.

Graveringar, skador, slitage.

Utropspris
300 EUR