Belysning Taklampor
305639

TAKLAMPA, "Frasselampa", Anders Fransson, Fagerhult, 1900-talets andra hälft. H 58.

Taklampa, "frasselampa", anders fransson, fagerhult, 1900-talets andra hälft. h 58.

Skärm i plast.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK