Allmoge
305711

SKÅP, allmoge, bär dat 1834.

SKÅP, allmoge, bär dat 1834.

Blåmålat. Överskåp med dörrpar. Benställning med en låda. L 106, B 32, H 178.

Färgbortfall och ställvis hårt slitage. Sprickor och ställvis skador. Dörrarna låsta, nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
10 000 SEK