Allmoge
306231

SKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKÅP, allmoge, 1800-tal.

Överskåp med dörrpar. Underskåp med en dörr. Målad blomsterdekor. L 103, B 52, H 220.

Senare bemålning. Slitage. Repor. Smärre färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK