Glas Övrigt
306562
SKÅL, glas, Bertil Vallien, Boda Ateljé.

Överfång i lila med dekor av bladverk. Signerad Boda Atelje 701 B Vallien. Diam 11.

Kantslitage. Några repor. Något smärre nagg/bränningsskada.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 000 SEK