Madeleine Pyk – en samling F769
307174

HÄNGE samt KEDJA, 18k guld samt fasettslipat glas, Köping, 1900-talets senare hälft. Tot vikt 5 g.

Kedja, Balestra, Italien, importstämplad, l 44, hänge med mästarstämpel SKS, Köping, diam1,5.

Bruksslitage, smärre nagg.

Utropspris
2 000 SEK