LOCKURNOR, 2+1, porslin, Kina.

Täckande blå underglasyr. H 47.
Blå underglasyrdekor med antikviteter och skrivtecken. H 43

En vas med lagningar och skador resp lagningar.

Utropspris
800 SEK