BESTICK, 35 st, silver, modell Svensk spets, GAB och CGH, 1900-tal. Tot vikt ca 1010g.

6 bordsskedar, 7, bordsgafflar, bordskniv, 3 matskedar, matgaffel, smörgåsgaffel, efterrättssked, 15 teskedar.

Kniv med blad i rostfritt stål, ej vägd. Bruksslitage. Repor. Anlöpningar.

Utropspris
3 000 SEK