Tre olika "Schweiz", två st "Le Sud-est La france", "Nordwest-Deutschland", "London und umgebung", "Unteritalien, Sizilien...", "Great Britain", "L´Italie des Alpes a Naples", "Belgique et Hollande...", "Le Nord-ouest de La France". Utvikbara kartor. Röda helband av klot.
Slitage, några med skador. Ej genomgångna.