MATSALSMÖBLEMANG, 9 delar, Kina. 1900-talets andra hälft.

Svartlackerat, reliefdekor i pärlemorfärger mm, konturerad skiva : l 202, b 107, h 77. 8 Stolar.

Smärre slitage.

Utropspris
5 000 SEK