PARTI MYNT OCH MEDALJER SAMT POLETTER OCH PLAKETTER, bla silver, brons, mest Sverige, 1700-1900-tal.

"Sir Winston Churcill 1874-1965", "Industriutställningen i Stockholm 1866", "Sveriges Riksdag 1935", "Jubileumsutställningen Göteborg 1923", "Stockholms stads frivilliga skarpskytteförenings 75-års jubileum 1860-1935", polett "Mosebacke Gångbro 3 öre", bärbara medaljer, bla "Idrotts & Skytteklubben NK".

Slitage, anlöpningar, ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
1 200 SEK