Eva & Adele

(Tyskland)
Eva & Adele
(Tyskland)

EVA & ADELE, akvarell och blandteknik på papper. Sign.

"Over the bounderies of gender". 33 x 49 cm.

Pappret bär några smärre veck. Ej undersökt ur glas.

Utropspris
7 000 SEK