FISKBESTICK, 23 delar, silver, möjl Tyskland, tidigt 1900-tal.

11 gafflar 12 knivar. Skaft klädda i silverplåt, blad på knivar och gafflar i metall. I schatull. Svensk kattfot.

Slitage. Skador. Bucklor. En gaffel saknas. Schatull med skador.

Utropspris
2 000 SEK