KAFFESERVIS, 11 delar, "Trollsländan", Alf Wallander, Rörstrand. 1900-talets början.

11 koppar samt 12 fat.

Slitage. En kopp lagad. En kopp med kantnagg. Ett par koppar och fat med obetydliga nagg.

Utropspris
3 000 SEK